Jesteś tutaj: Start / Ciekawostki

Ciekawostki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Puchar Wójta 2023

Tym razem było nie tylko sportowo, ale i… jubileuszowo

21 sierpnia 2023
Czytaj więcej o: Puchar Wójta 2023
Przejdź do - Pierwszy trening

Pierwszy trening

PIERWSZY DZIEŃ LATA nasi zawodnicy przywitali na strzelnicy kulowej w Miechowie. Trening rozpoczynał serię przygotowań do Mistrzostw Polski oraz był sprawdzianem naszych najmłodszych zawodniczek Nikoli i Jagody. W treningu wzięli również udział Julia, Tomek i Łukasz. Zawodnicy pracowali nad zgraniem przyrządów celowniczych a Nikola i Jagoda poznawały broń kulową. Wynik wszystkich zawodników był bardzo zadawalający. Następne treningi dzięki uprzejmości kolegów z Miechowa będą organizowane co tydzień.

2 czerwca 2023
Przejdź do - Cykl zajęć z uczniami klas VI-VIII

Cykl zajęć z uczniami klas VI-VIII

Od września 2022 roku po rozpoczęciu roku szkolnego 2022/2023 Małopolski Klub Strzelecki IGWA oraz Koło LOK rozpoczęły cykl zajęć z uczniami klas VI-VIII czterech szkół podstawowych z naszej Gminy na strzelnicy pneumatycznej mieszczącej się przy GCE w Igołomi.

16 lutego 2023
Czytaj więcej o: Cykl zajęć z uczniami klas VI-VIII
Przejdź do - Spotkanie Organizacji Pozarządowych

Spotkanie Organizacji Pozarządowych

24.02.2023r. przedstawiciele naszych klubów uczestniczyli w Trzecim Spotkaniu Organizacji Pozarządowych zorganizowanych przez Sołectwo Igołomia.

24 lutego 2023
Przejdź do - Cykl szkoleń

Cykl szkoleń

W listopadzie br. Instruktorzy gminnego koła LOK rozpoczęli cykl szkoleń z uczniami klas szóstych,siódmych i ósmych szkół podstawowych z terenu gminy. Jest to forma odpowiedzi na zapowiadaną przez min. Czarnka edukację młodzieży z zakresu przysposobienia obronnego. Dotychczas naszą strzelnicę odwiedziły klasy ósma i siódma szkoły podstawowej w Wawrzeńczycach oraz uczniowie młodszych klas ze szkoły podstawowej w Dobranowicach.

13 listopada 2022
Czytaj więcej o: Cykl szkoleń