Jesteś tutaj: Start / Ciekawostki

Ciekawostki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Strzelanie w Sieci

Strzelanie w Sieci

Do Ogólnopolskiego Finału "Strzelanie w Sieci" zakwalifikowały się Ala Paluch - Ppn i Wiktoria Kaczmarczyk - Kpn. To olbrzymie wyróżnienie. Gratuluję, finały będą rozegrane po ustaleniu terminu /koronawirus /

 Do finału wchodzi najlepszych 8 zawodnikow w Polsce z danego rodzaju broni i kategorii wiekowej.

23 marca 2020
Przejdź do - Wycieczka do Krynicy

Wycieczka do Krynicy

7 marca 2020 r. nasze Koło zorganizowało dla swoich członków wycieczkę do Krynicy i Tylicza. Korzystając z ostatnich chłodnych dni, grupa 22 osób zwiedziła te malownicze miejscowości położone w Beskidzie Sądeckim.

15 marca 2020
Czytaj więcej o: Wycieczka do Krynicy
Przejdź do - 	 KOLEJNY REKORD ŻYCIOWY

KOLEJNY REKORD ŻYCIOWY

W dniu 24.10.2019 r. został ustanowiony kolejny rekord życiowy przez naszych zawodników. Tym razem "życiówkę" z pistoletu pneumatycznego wystrzelał Klaudiusz Migas. Na kolejnych zawodach Ligi Strzeleckiej Młodzików uzyskał wynik 354 punkty poprawiając własny wynik o 12 punktów. Gratulujemy.

29 października 2019
Przejdź do - Zakończenie sezonu strzeleckiego z broni kulowej

Zakończenie sezonu strzeleckiego z broni kulowej

Dnia 18.09.2019 w Niedzielę oficjalnie zakończyliśmy sezon strzelecki z broni kulowej. Na początku zrobiliśmy intensywny trening ponieważ za niedługo czekają nas poważne zawody. Po zakończeniu nagrodą był gril oraz rozpalone ognisko przy którym miło spędziliśmy czas i zjedliśmy kiełbaski. Cały wieczór szybko minął w miłej atmosferze.

22 września 2019
Przejdź do -  "Nowy Steyr Challenge E" ze spustem elektronicznym