• Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Międzynarodowe Zawody Klubów Żołnierzy Rezerwy

Międzynarodowe Zawody Klubów Żołnierzy Rezerwy

Na strzelnicy Małopolskiego Centrum Strzelectwa, koło Bochni w Pogwizdowie, dnia 8.06.2019 odbyły się Międzynarodowe Zawody Klubów Żołnierzy Rezerwy. Nasze Koło posiadające w swoich szeregach członków Klubu Żołnierzy Rezerwy wystawiło drużynę w składzie: Kamil Giemza, Mateusz Latała oraz Marcin Jasonek oraz drużynę gości w składzie: Mateusz Komenda, Jakub Skrężyna i Jarosław Duda. Nasi zawodnicy startowali w takich konkurencjach jak: strzelanie z broni bojowej centralnego zapłonu kaliber 9x19mm Parabellum, karabin szturmowy kbk AKM oraz rzut granatem ćwiczebnym F1.W klasyfikacji zespołowej nasz drużyna KŻR zdobyła drugie miejsce! W konkurencjach: pojedynek strzelecki -  1 miejsce pierwsze, rzut granatem miejsce 2, karabin AKM miejsce 2 a nasza drużyna gości w klasyfikacji zespołowej zdobyła miejsce 3. Zawody odbyły się w miłej atmosferze i zdrowej rywalizacji mimo iż dzień był wyjątkowo upalny a słońce nie oszczędzało zawodników. Po wzięciu udziału w konkurencjach zawodnicy wspólnie zasiedli do wojskowej grochówki.

Jakub Skrężyna

8 czerwca 2019
Przejdź do - OTWARTE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA LOK W STRZELECTWIE SPORTOWYM JUNIORÓW MŁODSZYCH I MŁODZIKÓW 2019
Przejdź do - Puchar Prezesa PZSS 2019
Przejdź do - "Puchar Prezesa KS LOK HTS"

"Puchar Prezesa KS LOK HTS"

W DNIU 03.03.2019 R. NA STRZELNICY KS "WISŁA KRAKÓW" ODBYŁY SIĘ OTWARTE ZAWODY O PUCHAR PREZESA
KLUBU HTS. NASI ZAWODNICY JAK ZWYKLE PREZENTOWALI SIĘ OKAZALE. DO PREZENTACJI DOŁOŻYLI DWA PUCHARY,
KTÓRE ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH BĘDĄ WRĘCZONE POD KONIEC MARCA PRZED ROZPOCZĘCIEM SESJI RADY GMINY. JEST TO TRADYCJA NASZEGO SAMORZĄDU PREZENTOWAĆ RADNYM OSOBY PROMUJĄCE NASZĄ GMINĘ.
BĘDĄ TO ALICJA PALUCH, KTÓRA WYWALCZYŁA II MIEJSCE W KATEGORII PPN 40 I JUSTYNA DYBAŁ, KTÓRA ZAJĘŁA MIEJSCE III W TEJ KATEGORII.