Jesteś tutaj: Start / Zawody / ZAWODY

ZAWODY

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Zawody z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy
Przejdź do - Mikołajkowy Turniej Strzelecki

Mikołajkowy Turniej Strzelecki

W czwartek 28.11.2019 r. odwiedzili nas przedstawiciele klubu sportowego WKS WAWEL. Powodem odwiedzin był Mikołajkowy Turniej Strzelecki dla najmłodszych zawodników nie zrzeszonych w PZZS. W zawodach wzięło udział 17 zawodniczek i zawodników  strzelających w kategoriach Ppn i KpnKierownik sekcji Jacek Babula i trener pistoletu Michał Bernaciak przywieźli siedmioro zawodników. Odwiedziła nas również Ela Smolik-zawodniczka WKS w kategorii karabin. Był słodki poczęstunek, prezenty , wiele radości i emocji sportowych a wyniki nie były najważniejsze w tych zmaganiach. uzgodniono, że następne spotkanie będzie miało miejsce na strzelnicy gości w przyszłym roku.

28 listopada 2019
Przejdź do - Jubileuszowe zawody strzeleckie z okazji 100-lecia klubu WKS Wawel Kraków

Jubileuszowe zawody strzeleckie z okazji 100-lecia klubu WKS Wawel Kraków

Dziś 19.10.2019 odbyły sie zawody jubileuszowe 100-lecia Klubu Wojskowego Wawel . Na te zawody pojechało 2 zawodników z karabinu i 4 zawodników z pistoletu.  Justyna Kozera Łukasz Luty, Monika Gruszczak, Klaudiusz Migas, Ala Paluch i Justyna Dybał . Strzelali 2 konkurencje Karabin pneumatyczny 40 i Karabin sportowy 40 leżąc, pistolet sportowy 20  i pistolet pneumatyczny 40 i 60 . Łukasz zajął 3 miejsce w konkurencji Ksp40L z wynikiem 354 pkt.i 4 w kon. Kpn 40 uzyskując 365 pkt.

Justyna zdobyła 2 miejsce w konkurencji Kpn 40  z wynikiem 383 pkt oraz       2 miejsce w konkurencji Ksp40L z wynikiem 367 pkt.

W drugim dniu zmagań startowali pistoleciarze.

Klaudiusz Migas zajął1 miejsce w kategorii psp, 3 w kat. ppn i 1 łącznie.

Justyna Dybał zajęła 1 miejsce w kat. Psp, 5 miejsce w kat. Ppn i łacznie 2 miejsce. Ala Paluch zajęła 2 miejsce w kat. psp, 3 miejsce w kat. ppn i 3 miejsce łącznie. W kategorii OPEN startowała również nasza juniorka Monika Gruszczak zajmując 6 miejsce w kat. Ppn i 10 miejsce w kat. Psp.

Zawody odbyły sie na strzelnicy sportowej w Myślenicach . Atmosfera była bardzo miła . Każdy z zawodników na podium otrzymał mały upominek.

29 października 2019
Przejdź do -  Turniej " O puchar Prezesa Kola LOK"
Przejdź do - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W dniach 20-22.09.2019 r.  w Tarnowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików z udziałem naszych reprezentantów. Pistolet: J. Dybał, A. Paluch, K. Migasa i Kingi Pacula, która debiutowała w tak poważnych zawodach poza konkurencją. Karabin: Ł. Luty, J. Kozera i W. Kaczmarczyk. Zawody te należy zaliczyć do bardzo udanych gdyż, we współzawodnictwie klubowym zajęliśmy 3   miejsce jako najlepszy klub z Małopolski. Najwyższe lokaty zdobyli: Wiktoria Kaczmarczyk  miejsce 3 w "trzech postawach" i miejsce              Ppn 40  oraz Klaudiusz Migas w Psz 2x30 miejsce 4. Wszyscy pozostali zawodnicy  uzyskali dobre wyniki oraz miejsca zaliczane do punktacji klubowej oraz wojewódzkiej. Województwo małopolskie uzyskało 2 miejsce.

24 września 2019