Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 września 2020

W dniach 27 - 30 sierpnia 2020r. odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów. Nasz klub wystawił następujących zawodników, seniorkę - Monikę Gruszczak juniorkę Patrycję Piekarczyk i Marzenę Piwowarczyk, dwójkę juniorów młodszych, Justynę Dybał i Klaudiusza Migasa. Nasza seniorka i juniorzy młodsi specjalizują się w pistolecie natomiast juniorki to karabiniarki. Pozostałymi zawodnikami byli młodzicy, z karabinu Wiktoria Kaczmarczyk, Justyna Kozera, Łukasz Luty i dwie koleżanki strzelające z pistoletu, Alicja Paluch i Kinga Pacula

Wszyscy zdeterminowani byli do osiągnięcia wysokich wyników co równoważyło się ze stresem . Sytuacji nie sprzyjały wprowadzone obostrzenia związane z aktualnym problemem - pandemią. Nasi starsi pistoleciarze uplasowali się na następujących miejscach, w pistolecie pneumatycznym: Monika Gruszczak - 1 miejsce, Klaudiusz Migas i Justyna Dybał zajęli kolejno 10 - te miejsca oczywiście z podziałem na kategorie mężczyzna/kobieta. Patrycja i Marzena znalazły  się na 4 i 21 miejscu. Natomiast nasi młodzicy Wiktoria ,Justyna , Łukasz, Ala i Kinga znaleźli się na 8 ,9 ,21 ,9 i 13 miejscu. W konkurencji kulowej z pistoletu wyglądało to następująco: Monika 2, Justyna 4, Klaudiusz 2 i Ala 7 miejsce. Karabin 60 leżąc prowadziła Patrycja miejscem 14 Wiktoria na miejscu 16 następnie Justyna na 21 Łukasz na 11 i Marzenka na 21. W dużo cięższej konkurencji, bo w 3x20 czyli trzech postawach uplasowali się na 11 Wiktoria,na 14 Justyna i 12 pozycję zajął Łukasz. Starsze koleżanki czyli Marzena i Patrycja zdobyły 13 i 8 miejsce. Wisienką na torcie, jeśli mogę tak to nazwać jest 2 miejsce w klasyfikacji klubowej oraz  1 miejsce w kategorii województw nadane Małopolsce , biorąc pod uwagę udział reprezentacji 14 województw. Jest to ogromne wyróżnienie i powód do dumy na które wspólnie zapracowaliśmy. Mimo obostrzeń wszyscy miło spędzili czas w towarzystwie swoich ,,strzelnicowych znajomych” i już dzisiaj mówimy do zobaczenia na kolejnych zawodach.