Jubileuszowe zawody strzeleckie z okazji 100-lecia klubu WKS Wawel Kraków

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 października 2019

Dziś 19.10.2019 odbyły sie zawody jubileuszowe 100-lecia Klubu Wojskowego Wawel . Na te zawody pojechało 2 zawodników z karabinu i 4 zawodników z pistoletu.  Justyna Kozera Łukasz Luty, Monika Gruszczak, Klaudiusz Migas, Ala Paluch i Justyna Dybał . Strzelali 2 konkurencje Karabin pneumatyczny 40 i Karabin sportowy 40 leżąc, pistolet sportowy 20  i pistolet pneumatyczny 40 i 60 . Łukasz zajął 3 miejsce w konkurencji Ksp40L z wynikiem 354 pkt.i 4 w kon. Kpn 40 uzyskując 365 pkt.

Justyna zdobyła 2 miejsce w konkurencji Kpn 40  z wynikiem 383 pkt oraz       2 miejsce w konkurencji Ksp40L z wynikiem 367 pkt.

W drugim dniu zmagań startowali pistoleciarze.

Klaudiusz Migas zajął1 miejsce w kategorii psp, 3 w kat. ppn i 1 łącznie.

Justyna Dybał zajęła 1 miejsce w kat. Psp, 5 miejsce w kat. Ppn i łacznie 2 miejsce. Ala Paluch zajęła 2 miejsce w kat. psp, 3 miejsce w kat. ppn i 3 miejsce łącznie. W kategorii OPEN startowała również nasza juniorka Monika Gruszczak zajmując 6 miejsce w kat. Ppn i 10 miejsce w kat. Psp.

Zawody odbyły sie na strzelnicy sportowej w Myślenicach . Atmosfera była bardzo miła . Każdy z zawodników na podium otrzymał mały upominek.