LOK na XII Małopolskim Święcie Warzyw

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 września 2019

1 września 2019 r. nasze koło LOK zaprezentowało się na XII Małopolskim Święcie Warzyw w Pobiedniku.

Jak co roku przygotowaliśmy wystawę broni i sprzętu strzeleckiego. Wszyscy przybyli na Święto mogli dokładnie zobaczyć, czego na co dzień używają nasi zawodnicy oraz dowiedzieć się więcej o strzelectwie sportowym i całej naszej organizacji. Nasi członkowie cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania, a także zachęcali do wstąpienia do LOKu. 

Przy naszym stoisku oprócz licznych zainteresowanych strzelaniem mieszkańców, gościliśmy  również znane osobistości. Między innymi zawitał do nas wicepremier Jarosław Gowin, który życzył nam samych sukcesów i dalszego rozwoju; odwiedził nas również prezes Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego płk. Marek Stasiak. 

Tego dnia miało miejsce jeszcze jedno doniosłe wydarzenie. Prezes naszej organizacji Stefan Nawrot został odznaczony Krzyżem Komandorskim nadanym przez Kapitułę Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Jest to niezwykle zaszczytne odznaczenie i jesteśmy dumni, że nasz Prezes został uhonorowany w tak wspaniały sposób.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w minioną niedzielę i zapraszamy na naszą strzelnicę, by nie tylko oglądać broń, ale też spróbować swoich sił w rzeczywistości!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie